Мъж, загубил пениса си при катастрофа...

Мъж, който загуби пениса си при ужасяваща катастрофа с...

Миналата седмица ви показахме кои са най-нацепените...

Треньорът на отбора по бокс на Узбекистан получи инфаркт по време на празненствата на Олимпиадата

отпечатай новината

12.08.2024 16:32 | Видян 481 пъти

Заслужилият треньор на Република Узбекистан Тулкин Киличев получи инфаркт, след като подопечният му Хасанбой Дусматов спечели златен медал на Олимпийските игри през 2024 г. в Париж (Франция). Селекционерът на националния отбор Киличев получи инфаркт на една от площадките за загрявка, където националният отбор на Узбекистан празнува победата.

Тулкин е спасен от британски лекари, съобщава Le Parisien. Наложи се да използват дефибрилатор.

„Треньорският отбор на Узбекистан се върна в зоната за загрявка. Всички празнуваха, а след това оттам се чуха писъци, което изобщо не беше празник. Те започнаха да викат лекари и да молят за помощ“, каза британският физиотерапевт Роби Лилис пред The Guardian.

Отбелязва се, че Киличев е откаран в местна болница и в момента състоянието му се оценява като стабилно. Заслужава да се отбележи, че Узбекистан стана победител в класирането по медали на Олимпийските игри през 2024 г. по бокс, чиито представители спечелиха пет златни медала - всички в мъжки състезания.

Източник: mma.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com