Роже Вадим е френски режисьор от руски произход,...

Барселона победи Реал Мадрид след обрат

отпечатай новината

19.01.2012 11:00 | Видян 2468 пъти

Отборът на Барселона надви с 2:1 Реал Мадрид като гост в в първа среща от 1/4-финалите за Купата на краля. Кристиано Роналдо вкара първи в 11-ата минута, но след почивката попадения на бранителите Карлес Пуйол (49) и Ерик Абидал (77) зарадваха „лос кулес“. Каталунците доминираха, владееха топката, а кастилци разчитаха на скорост и изненада при редките си нападения. Реваншът е идната сряда на „Камп Ноу“.

Жозе Моуриньо шокира с избор на титулярен състав. Рикардо Карвальо влезе в центъра на защитата, въпреки че не беше играл месеци наред. Пепе оформи трио с Чаби Алонсо и Ласана Диара в средата на терена, Хамит Алтънтоп застана десен бек, а Марсело Виейра седна на пейката. Джосеп Гуардиола избра оптимален и предвидим състав в система 4-3-3. Алексис Санчес поведе нападението, подкрепян основно от Лионел Меси, Сеск Фабрегас и Андрес Иниеста.

Етикети: , , ,