Общо 110 души са получили подслон в нощта на 28 срещу 29 декември в столицата, предава нюз.бг.
Столичната община стопанисва два кризисни центъра, предназначени за бездомни хора.
Освен това мобилен екип работи по улиците на София с цел насочване и придвижване на нуждаещите се към центровете. Целта е да не бъдат оставени хора на улицата в студеното време
Вчера от Столична община също съобщиха, че кризисните центрове работят.
Гражданите могат да подават сигнали за бездомни лица на телефон 112, както и на телефона на кризисните центрове 0889 04 80 60.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да