Свързани новини

29.12.2014 17:01

110 души получиха подслон за нощта в София

Видян 1767 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Общо 110 души са получили подслон в нощта на 28 срещу 29 декември в столицата, предава нюз.бг.


Столичната община стопанисва два кризисни центъра, предназначени за бездомни хора.


Освен това мобилен екип работи по улиците на София с цел насочване и придвижване на нуждаещите се към центровете. Целта е да не бъдат оставени хора на улицата в студеното време


Вчера от Столична община също съобщиха, че кризисните центрове работят.


Гражданите могат да подават сигнали за бездомни лица на телефон 112, както и на телефона на кризисните центрове 0889 04 80 60.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

риби

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да намерите решение

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да