Евростат поставя България с 30% от домакинствата начело на челната позиция в класацията за липса на отопление. Това е 4 пъти над средното за ЕС. Много назад в процентите е Литва, следвана от Кипър и Португалия, където зиме рядко има температури под 10-15 градуса.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма как и чекмеджетата да са пълни с милиони и кюлчета злато, всички министри да са милионери, да се крадат милиарди чрез корупционни схеми и отклоняване и в същото време поданиците на жалка България да могат да се отопляват. За здравни грижи, образование, социални грижи от управляващите на Борисов просто забравете...
Как да се отопляват хората, след като с 50 лв. добавка към пенсията (с която се хвалят управляващите)пенсионерите не могат ни дърва да си купят, ни тока си да платят на фона на постоянно растящите цени на всичко. А голямата добавка към месечната подкрепа за хората в неравностойно положение Сачева тактично я премълчава- 2-3 лв. за едните и 0,42 лв. за другите. Честито на печелившите!
Както е казал е мат‘ряла :"Помогни си сам за да ти помогне и Господ", но при нашите управляващи нещастници и Господ е безсилен !!!! Както винаги съм твърдял: Стара планина да е от злато, ние ще си останем същите- БОКЛУЦИ !!! В ГербоЛандия нормалните вековни климатични явления са бедствие !!!
С тези безпомощни управляващи нещастници, дори и международното положение вещае проблеми у нас!!! Лятото слънцето размеква асфалта, есента дъждовете късат язовирните диги, зимата снеговете блокират магистралите, не им е лесно на управниците боклуци,"мат‘риала" и той калпав, климата и той!!!
Как да не цъфтим? Управниците ни едва обгрижват един катун хора, какво да кажем за 4.5 млн. Всеки да се спасява ка може.
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още от сутринта ще усещате нужда да действате