10.02.2011 11:23

Боен петел уби американец

Видян 4304 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Боен петел уби човек, който се опитвал да избяга от полицията по време на незаконен бой на петли в третия по големина щат в САЩ - Калифорния.


По време на нелегалното зрелище пристигнали полицаи. Това уплашило настървената публика, която се разпръснала за секунди. 35-годишният Луис Очоа грабнал петела убиец и хукнал да бяга. Тогава лудото хвъркато забило закрепения за крака си бръснач в прасеца на Очоа. Той починал от загуба на кръв, след като артерията му била прерязана. Според местната полиция за първи път човек става жертва на битка с петли.



Етикети
,
Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

везни