Здравословното състояние на бившия президент на САЩ Джордж Буш-баща, който от повече от месец се намира в болница в Хюстън, щата Тексас, се е влошило, съобщиха световните агенции.
88-годишният Буш-баща е получил серия от усложнения и поддържа висока температура, поради което е преместен в интензивното отделение и е поставен под наблюдение, заяви пред Франс прес неговият говорител Джим Макграт. Той добави, че бившият президент е в съзнание, общува с медицинския персонал и е заобиколен от членове на семейството си, пише БТА.
По-рано вчера говорителят заяви пред Асошиейтед прес, че температурата била спаднала, но по-късно се коригира и заяви, че тя се е покачила през последните дни.
Джордж Хърбърт Уокър Буш постъпи в болница заради бронхит на 7 ноември и остана 12 дни. На 23 ноември той отново беше хоспитализиран поради усложнения. Лекарите продължават да проявяват "предпазлив оптимизъм относно избрания курс на лечение", заяви говорителят.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още от сутринта ще усещате нужда да действате