09.02.2018 15:02

Факултето на токов бунт

Видян 3112 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

След най-богатите българи, и най-бедните граждани обявиха протест срещу цените на тока. Столичната ромска махала Факултето се вдига на бунт срещу високите месечни фактури за електричество. Хората се оплакват от 300-400 до 800 лв. начислени месечно. При това, въпреки доста по-меката от миналите зима. ОТ ЧЕЗ обясняват, че досегашните проверки не били установили разминавания между реално подаденото и таксуваното количество ток. Електричеството, за разлика от водата и другите такси, е едно от малкото неща, които ромите са принудени да плащат, поради незабавното му спиране в противен случай.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

скорпион