След най-богатите българи, и най-бедните граждани обявиха протест срещу цените на тока. Столичната ромска махала Факултето се вдига на бунт срещу високите месечни фактури за електричество. Хората се оплакват от 300-400 до 800 лв. начислени месечно. При това, въпреки доста по-меката от миналите зима. ОТ ЧЕЗ обясняват, че досегашните проверки не били установили разминавания между реално подаденото и таксуваното количество ток. Електричеството, за разлика от водата и другите такси, е едно от малкото неща, които ромите са принудени да плащат, поради незабавното му спиране в противен случай.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
По-добре за минута да си страхливец, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев