Подготвя се протест срещу поскъпването на цената на билета пред сградата на Столичната община на 1 април. Както 19 минути вече писа, ЦГМ предложи билетът в столицата от 1 юни да стане 1,60 лв., но цената на абонаментните карти да бъде запазена.
85% от ползващите градския транспорт, защото те имат абонаментна карта и цената за тях е от 36 до 44 стотинки на пътуване в зависимост от вида й. Има и много хора в милионния град, които се придвижват с коли.
45% от хората, които ползват градски транспорт смятат, че справедливата цена на услугата е над сегашния 1 лев, а едва 15% си купуват еднократни билети. А 71% от онези, които все още използват само билети, са готови веднага да ги сменят с абонаментни карти, ако цената се вдигне.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Бившият министър на отбраната и ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за