08.08.2017 12:18

Хим.удар в Сирия признат от САЩ

Видян 2027 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

   САЩ признаха, че са използвали химическо оръжие - фосфорни боеприпаси, при удар по болница в Сирия. В нея, въпреки че се намира в Ракка, е имало само представители на местното мирно население, а не бойци на ИД. Обвинението за атаката със забранено бойно вещество дойде от правителството на арабската република, което иначе е обвинявано в употреба на химически оръжия и бе официално поставено за разглеждане в ООН. Пострадали при удара са и други мирни обекти, за вреди на ислямистите няма данни. В същото време сирийската армия си отвори пътя към другото огнище на терористите Дейр Ес Зор, след като превзе стратегически важно укрепление на муджахидините. По-рано удари от американската авиация, отнели живота на повече от 60 военнослужещи, спряха настъплението на войската към крепостта на ислямистите.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

телец