Свързани новини

17.04.2012 17:30

Испания изпадна в рецесия

Видян 2426 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Икономиката на Испания е изпаднала в рецесия през първото тримесечие на 2012 година. Това съобщи управителят на Централната банка на Испания Мигел Фернандес Ордонес, цитиран от АФП и Фокус. Управителят на Централната банка посочи, че испанското икономическо свиване през последното тримесечие на 2011 година, когато БВП на страната отчете спад от 0,3%, е продължило и през първите три месеца на 2012 година. „След две последователни тримесечия на свиване испанската икономика отново е в рецесия”, каза Ордонес. Официалните данни за испанската икономика през първите три месеца на годината ще бъдат публикувани на 30 април. След свиване от 0,7% през 2011 година испанското правителство очаква през тази година БВП да отчете спад от 1,7%.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

дева