Нов протест срещу кмета на район „Илинден“ Емил Бранчевски. Той ще се състои на 22 февруари от 09:30 часа пред Столичната община.
Припомняме, че от повече от 2 месеца гражданите в Илинден наричат кмета си гурбетчия, тъй като не се явява на работа, а подозренията им са, че работи в Германия докато е кмет.
Вижте какво написаха организаторите:
„На 22.02.2024г ние, организаторите ще направим мирен протест на Московска 33 пред Столичен общински съвет , който има властта учтиво да помоли г-н Бранчевски да си подаде оставката, защото всяка негова дума е лъжа! Всеки, който е съгласен с нашите искания и е свободен, нека заповяда на 22.02 в 9.30ч на Московска 33! Протест от 16:30 отново ще има и пред Община Илинден и 17:30 бул. Сливница!“
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!