"Поредна вандалска проява над централата на партията на Републиканци за България. Фасадата на партийната сградата в столицата е залята с блажна боя.
Това е вторият вандалски акт в рамките на последния месец. Посегателството над партийната ни централа не ни плаши, а напротив, мотивира ни още повече да работим за промяна на статуквото. Ще продължим да защитаваме нашите тези и да се борим срещу тандема ГЕРБ-ДПС.
Питаме премиера Бойко Борисов и министъра на вътрешните работи Христо Терзийски в състояние ли са да осъществят безпроблемното провеждане на изборите или по такъв начин ще протече предизборната кампания.
В оставащите три седмици, ще покажем на българския избирател, защо ни е необходима промяна и че само заедно ще успеем да се справим и променим порочния модел", съобщиха от Републиканци за България.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Тандема ГЕРБ-ДПС, могат само такива номера.Треперят от страх другият месец , да не си тръгнат завинаги
Републиканци, това не трябва да ви притеснява, защото ГЕРБ ги е страх от загубата, затова са тези вандалски постъпки
Това означава, че сте на правилната посока към върха на успеха
Губещите друго не знаят, освен да правят такива простотии
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да