ПГ на ОДС кани народните представители от партиите членки на Европейската народна партия (ЕНП) в 40-то НС „Обединени земеделци“, ДСБ и Демократическата партия, както и независимите народни представители, които споделят ценностите на ЕНП да създадат обща парламентарна група на обединената десница, предаде БГНЕС.
Те предлагат тя да се нарича Парламентарна група на Европейска народна партия – плюс. „Искаме, да видим дали това партньорство работи в парламента и в местната власт, това ще бъде пробата“, заяви Надежда Михайлова, депутат от ОДС, зам. председател на НС. Внимателно ще подбираме своите партньори, за да не повторим опита на управляващите, които се събраха от къде ли не единствено заради властта“, заключи тя. Обръщението на ОДС е подписано от председателя на ПГ на ОДС Йордан Бакалов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да