10.12.2008 14:25

ОДС предлагат създаване на ПГ на обединената десница

Видян 2611 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

ПГ на ОДС кани народните представители от партиите членки на Европейската народна партия (ЕНП) в 40-то НС „Обединени земеделци“, ДСБ и Демократическата партия, както и независимите народни представители, които споделят ценностите на ЕНП да създадат обща парламентарна група на обединената десница, предаде БГНЕС.


Те предлагат тя да се нарича Парламентарна група на Европейска народна партия – плюс. „Искаме, да видим дали това партньорство работи в парламента и в местната власт, това ще бъде пробата“, заяви Надежда Михайлова, депутат от ОДС, зам. председател на НС. Внимателно ще подбираме своите партньори, за да не повторим опита на управляващите, които се събраха от къде ли не единствено заради властта“, заключи тя. Обръщението на ОДС е подписано от председателя на ПГ на ОДС Йордан Бакалов.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

риби

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да намерите решение

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да