"Честит празник на всички акушер-гинеколози, неонатолози, акушерки и медицински сестри, които дават живот и са до жените, в момента, в който стават майки. Пожелавам им успехи и здраве на тях и техните семейства и още много бебета, които да се раждат в ръцете им.
Днес отбелязахме Бабинден в общинската Първа АГ болница "Св. София“, в която през 2019 г. се родиха най-много бебета от общинските ни болници. Поздравявам д-р Коларова и нейния екип. През тази година ще инвестираме 500 хил. лв. в „Св. София“, а инвестициите ни до момента са над 2 млн. лв.
С над 10,5 млн. лв. и тази година ще дофинансираме дейности в общинските болници и освен това продължаваме да инвестираме в нова медицинска апаратура и ремонти", заяви кметът на София Йорданка Фандъкова.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...
Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се