Свързани новини

21.01.2020 16:13

Отбелязаха Бабинден в Първа АГ болница Св. София

Видян 2600 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"Честит празник на всички акушер-гинеколози, неонатолози, акушерки и медицински сестри, които дават живот и са до жените, в момента, в който стават майки. Пожелавам им успехи и здраве на тях и техните семейства и още много бебета, които да се раждат в ръцете им.


Днес отбелязахме Бабинден в общинската Първа АГ болница "Св. София“, в която през 2019 г. се родиха най-много бебета от общинските ни болници. Поздравявам д-р Коларова и нейния екип. През тази година ще инвестираме 500 хил. лв. в „Св. София“, а инвестициите ни до момента са над 2 млн. лв.


С над 10,5 млн. лв. и тази година ще дофинансираме дейности в общинските болници и освен това продължаваме да инвестираме в нова медицинска апаратура и ремонти", заяви кметът на София Йорданка Фандъкова.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

близнаци

Работните задачи и ежедневните ангажименти

Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се