Обявилият гладна и жадна стачка беше откаран в болница, съобщи БНТ.
58-годишния Владимир Генов протестираше вече шесто денонощие без да приема храна и никакви течности. Днес обаче състоянието му се влошило и останалите протестиращи в палатковия лагер пред МС го убедили поне да пие вода и да извикат Спешна помощ.
Той е прегледан е от спешните медици в болницата. Пациентът е във видимо добро състояние, без установени здравни проблеми. Няма показания за болнично лечение.
Отказал е допълнителни изследвания и се е подписал, че напуска болницата по собствено желание. Мъжът е здравно неосигурен повече от 5 години, допълват от болницата.
Снимка: Владимир Генов, "Правосъдие за всеки"
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Мъжът е здравно неосигурен повече от 5 години, допълват от болницата.Туй последното е много важно за лечението му от медиците. Тоя човечец не представлява интерес за тях да остане в болницата-не може да се дои здравната каса. Ако беше осигурен или пък неосигурен РОМ, е тогаз друга работа. Оставка на свинското правителство!
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!