11.01.2017 16:41

Пациенти мръзнат в поликлиника без парно

Видян 2104 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Пациенти мръзнат в поликлиника без парно, сигнализираха зрители на Нова телевизия. В Девета поликлиника в София лекарите работят с якета, шапки и шалове, а хората трябва да бъдат преглеждани при 10 градуса в стаите.


Медицинските служители споделят, че е невъзможно да работят в такива условия и да карат болни деца и възрастни да се събличат за преглед при тези ниски температури.


Термометърът в коридора пред кабинетите показва минус 2 градуса. На този студ болните трябва да чакат за преглед.


От Столичната община обясниха, че сградата е стара. Тя е бивша ясла и е предвидено тя да се отоплява на мазут. Тъй като това вече не се случва, отоплението се извършва чрез климатизация, а парното не се използва.


От общината обясниха също така, че се налагат сериозни укрепвания на цялата сграда. Причината за това са проблемите с покрива, който тече и пукнатините по стените.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

  Никаква, след 30 секунди всичко е готово.

                 

към хороскоп хороскоп

стрелец

Денят изисква уединение и презареждане на батериите

Денят изисква уединение и презареждане на батериите.