Свързани новини

26.06.2021 07:17

Патриархът е изписан от болницата и е добре

Видян 1639 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Негово Светейшество Българският патриарх и Софийски митрополит Неофит бе изписан от болница "Аджибадем Сити Клиник МБАЛ Токуда" и се прибра в патриаршеския дом при Софийска света митрополия, съобщиха от Св. Синод.


Светейшият патриарх е в добро здраве и благодари за вниманието, положените грижи и молитвите. С отеческа обич Предстоятелят на светата ни Българска паравославна църква се моли за всички свои чеда в Родината и извън нейните предели, като благопожелава крепко здраве, дългоденствие и благопреуспяване на обичния ни народ, се казва още в съобщението на Синода.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 26.06.2021 10:49

    Това патриархче да отива сега в покоите на червеният Б.М.Борисов /нали са си лика прилика червени душици кръстят се след всяко изречение/, че там се събират комунягите напоследък, беше в партийният им дом, ама като се катурнаха от властта вече са по "Боянските ливади" !

  • 001 Anonimen 26.06.2021 08:58

    Бла,бла,бла!! Защо не отиде в Аджи Исус клиник да го излекува началника му?

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

везни