Негово Светейшество Българският патриарх и Софийски митрополит Неофит бе изписан от болница "Аджибадем Сити Клиник МБАЛ Токуда" и се прибра в патриаршеския дом при Софийска света митрополия, съобщиха от Св. Синод.
Светейшият патриарх е в добро здраве и благодари за вниманието, положените грижи и молитвите. С отеческа обич Предстоятелят на светата ни Българска паравославна църква се моли за всички свои чеда в Родината и извън нейните предели, като благопожелава крепко здраве, дългоденствие и благопреуспяване на обичния ни народ, се казва още в съобщението на Синода.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Това патриархче да отива сега в покоите на червеният Б.М.Борисов /нали са си лика прилика червени душици кръстят се след всяко изречение/, че там се събират комунягите напоследък, беше в партийният им дом, ама като се катурнаха от властта вече са по "Боянските ливади" !
Бла,бла,бла!! Защо не отиде в Аджи Исус клиник да го излекува началника му?
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!