13.02.2009 12:31

ПГ на ОДС протестират против липса на прозрачност в работата на НС

Видян 1701 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Народните представители от ОДС протестират днес в специална декларация адресирана до председателя на НС Георги Пирински, срещу липсата на прозрачност в дейността на парламента, предаде БГНЕС. Те са недоволни, че редовно, законопроекти не се публикуват на електронната страница на НС, същото се отнася и за обобщените доклади на водещите комисии, внесените предложения за второ четене, и докладите на работните групи. Според ОДС умишлено се отлагат и не се внасят за разглеждане на заседанията на комисиите и пленарна зала законопроекти на опозицията, тенденциозно се отлагат парламентарни въпроси и питания. Техните несъгласия са свързани и с начина, по който се планира дневния ред. От ОДС настояват председателя на НС, да предприеме необходимите действия за преустановяване на тези порочни практики.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

  Никаква, след 30 секунди всичко е готово.

                 

към хороскоп хороскоп

козирог