Свързани новини

23.05.2019 09:35

Премиерът: Нямам приятели

Видян 2472 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Нямам приятели, последно плаках, когато мама умря. Това каза премиерът Бойко Борисов от студиото на Нова телевизия, където бе гост заедно с водача на листата за евроизборите на ГЕРБ и СДС Мария Габриел.


И обясни, че Европа е най-доброто място за живеене. Извън ГЕРБ любимият политик на премиера е Ангел Джамбазки от ВМРО.


Най-големият порок на премиера са цигарите. "На дърти години почнах да пуша. 50 г. не пуших пак ще го ликвидирам този порок. Умен човек няма как да пуши", каза премиера, предаде 24 часа.


Нямам най-добър приятел, призна Борисов и обясни, че живее с децата и внуците. Обясни, че живее на премиерската заплата.


За премиера не е имало почивка през миналото лято, заради председателството на съвета на ЕС


Срамувам се от това, което направихме последния месец. Тежко ни урониха авторитета, но това е обеца на ухото и няма да се повтори. Човешко е да се сгреши и е човешко да се прощава, каза още Борисов.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

рак