Държавният глава Румен Радев изпрати днес съболезнователно писмо до кралицата на Обединеното кралство Елизабет II по повод атентата в град Манчестър, при който загинаха десетки граждани, а много други бяха ранени. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
„С дълбока скръб приех новината за кървавия терористичен акт по време на концерт в „Манчестър Арена“, отнел живота на невинни хора. Във връзка с това трагично събитие, потопило в скръб много семейства, бих искал да изразя, от свое име и от името на българския народ, най-искрени съболезнования и съчувствие на близките и роднините на загиналите“, се казва в писмото на президента Румен Радев до кралица Елизабет II.
Българският държавен глава изразява и надеждата си за бързото и успешно възстановяване на ранените при терористичното нападение граждани.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова