"Когато слабите решения на председателя са коствали оставането на БСП извън парламента, поемаш отговорност и подаваш оставка", заяви пред bTV Борислав Гуцанов от Столетницата. "Резултатът наистина е унижение", костатира той.
Ето какво каза още Гуцанов:
"Предупредих Крум Зарков, че трябва да събере всички в БСП, ако искаме добър резултат, да не оставяме хора извън.Председателят заложи на друг подход - заявка за нещо уж ново в партията. Новото на Зарков обаче остана само на книга. В листите попаднаха хора от втория ешалон на кабинета Желязков и депутати от 51-ото Народно събрание, които самият аз съм критикувал, че обезличиха БСП през работата в парламента.
Да, няма начин да не претърпиш негатив след управление. Ако имахме обединение, ако имахме други послания, резултатът щеше да е друг и щяхме да сме част от Народното събрание. Посланията в тази предизборна кампания не бяха това, което социалистите искаха да чуят.
От сателит на Пеевски станахме сателит на ППДБ. Имаше много неща, за които БСП трябваше да говори в тази кампанията - за предоговаряне на зелената сделка, за развитие на енергетиката, и едновременно с това за съдебна реформа. Големият проблем на страната, на всеки един българин са галопиращите цени.
Радев каза всичко това и за това хората го чуха. И не неговото влизане в политиката е причина за слабия резултат на партията.
Има риск да загубим сградата на “Позитано” 20. До това доведоха едноличните решения.
Ние се върнахме в най-тежкия период на Нинова. Не съм го очаквал от Крум, който е млад човек."
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Андрю Джулиани, главен изпълнителен ...
бТВ Синема 07 юни 21:00ч.
Режисьор: Рон Хауърд
В ролите: Килиън Мърфи Матю Джой Том Холанд Томъс Никерсон
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!