18.10.2010 14:42

Шефът на БДЖ подава оставка

Видян 2732 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Възнамерявам да подам оставка, след като приключат следствените действия след днешния инцидент на гара Септември, заяви по БНР изпълнителният директор на БДЖ Пенчо Попов. След дерейлирането на трите вагона край Септември днес, той каза, че инцидентите с влакове са зачестили и би искал да поеме отговорността си.


"Последните три вагона са дерайлирали вследствие повреда на локомотива, дерайлира третия вагон и повлича останалите. Локомотивът е проверяван вчера и моите съмнения са за некачествено извършен ремонт, вчера влакът е излязъл от депо, но някой не си е свършил работата", заяви Попов. По думите му всичките возила, които се движат имат сертификат за безопасност, а локомотивът на този влак е имал сертификат, който ще изтече през 2013 година.


"Моето съмнение е за човешка немарливост. Не може вчера да излезе от ремонт на тези детайли, които са се развалили и да се случи такова нещо", категоричен бе изпълнителният директор на БДЖ.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

стрелец