Свързани новини

24.10.2017 13:47

София с „визуална идентичност” до месец

Видян 2144 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

София ще има най-накрая нещо, което създателите му от Генератор наричат „визуална идентичност”, а може да се наименова просто лого или бранд, съобщи техен представител по БНТ. То ще бъде показано на широката публика до месец, за да изпревари европредседателството, което я превръща от европейска столица в столица на Европа, както кметът обяви на празника на града. За помощ е поканен служител на холандска агенция. Представителката на Генератор заяви, че ще бъде предложена и словесна опаковка на визуалната идентичност.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

лъв