София ще има най-накрая нещо, което създателите му от Генератор наричат „визуална идентичност”, а може да се наименова просто лого или бранд, съобщи техен представител по БНТ. То ще бъде показано на широката публика до месец, за да изпревари европредседателството, което я превръща от европейска столица в столица на Европа, както кметът обяви на празника на града. За помощ е поканен служител на холандска агенция. Представителката на Генератор заяви, че ще бъде предложена и словесна опаковка на визуалната идентичност.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...