Испанската полиция залови близо 15 тона хашиш в кораб в Средиземно море край южните си брегове. Това е най-голямото хванато количество наркотици тази година, съобщиха от испанското вътрешно министерство, цитирано от Ройтерс. Арестувани са двамата души на борда - холандец и българин. Операцията е започнала в събота през нощта и е продължила до неделя сутринта.
Акцията е част от европейската инициатива Индало, която следи потоците незаконна имиграция и престъпната дейност по средиземноморското крайбрежие от Северна Африка.
Освен дрогата, следователите са намерили на кораба два сателитни телефона, два компютъра и един мобилен телефон. Хашишът бил пакетиран в 540 бали, разположени във вътрешността на кораба.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!