14.09.2016 14:44

Спипаха българин с 15 тона хашиш в Испания

Видян 2094 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Испанската полиция залови близо 15 тона хашиш в кораб в Средиземно море край южните си брегове. Това е най-голямото хванато количество наркотици тази година, съобщиха от испанското вътрешно министерство, цитирано от Ройтерс. Арестувани са двамата души на борда - холандец и българин. Операцията е започнала в събота през нощта и е продължила до неделя сутринта.


Акцията е част от европейската инициатива Индало, която следи потоците незаконна имиграция и престъпната дейност по средиземноморското крайбрежие от Северна Африка.


Освен дрогата, следователите са намерили на кораба два сателитни телефона, два компютъра и един мобилен телефон. Хашишът бил пакетиран в 540 бали, разположени във вътрешността на кораба.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

козирог