14.11.2010 16:30

„Свалят“ гратисчиите от още 4 автобуса

Видян 2045 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

От утре пътниците в крайградските автобуси за селата Мировяне, Кътина и Балша и за Нови Искър ще се качват само от първата врата. Правило, въведено от 1 ноември първо по 3 крайградски автобусни линии, сега е в сила съответно за линии с номера 25, 27, 29 и 26.


Припомняме, че промяната бе заложена, за подобряване на контролът и за намаляването на пътуващите без билет. Според данни на фирмата за градския транспорт гратисчиите по тези линии са повече отколкото в града.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

 

 

към хороскоп хороскоп

везни