10.02.2020 09:26

Токът у нас е 73 пъти по-скъп, отколкото в Германия: Домусчиев

Видян 3837 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„1 евро в Германия, 63 евро в България + 10 евро такса ЗКО (Задължение към обществото) е цената на електроенергията днес!!! Е, как ще ги стигнем германците?! Каква да ни е индустрията и мисли ли някой за нея? Или приоритет е само спасяването на новия Кремиковци - ТЕЦ Марица Изток 2?”, пита в социалните мрежи председателят на КРИБ Кирил Домусчиев.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 11.02.2020 00:11

    Домусчиев просто лъже безобразно, ако това е действително истинският му профил във ФБ. Проверете европейските статистики, проверете текущите цени на енергийните стокови борси в Европа. Германия има на-скъпия ток в Европа. Следват Испания, Италия, Кипър и т.н. Нашите цени са значително по-ниски. Това е страхотна дезинформация, която се разпространява в различни медии.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

рак