Свързани новини

07.12.2018 15:37

Ученичка е в болница след побой в училищен двор

Видян 1867 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

16-годишна ученичка от столичното 24 СУ П. К. Яворов в жк Хаджи Димитър е пострадала при побой в училището, съобщи Dir.bg. Сигналът е подаден в 10.26 ч. тази сутрин.


"Екипът е пристигнал на място на десетата минута. Момичето е хоспитализирано в ИСУЛ със съмнение за счупен хрущял на носа", каза говорителката на столичната Спешна помощ Катя Сунгарска.


Ученичката е била пребита от друго момиче от училището. Пристигналите на място екипи са изяснили, че между тях е възникнал спор в двора на школото, прераснал в сбиване.


Няма информация за причините за поредния случай на агресия сред подрастващи. Втората участничка в конфликта е избягала, предприети са действия за установяване на местонахождението й, уточниха от МВР.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

близнаци