Родители на ученици от ОУ Петър Берон в Монтана изразиха недоволство, че част от децата са получили за закуска вафли с името и лика на премиера Бойко Борисов.
От училището обаче заявиха, че доставката на примерския сладкиш е абсолютно случайна, пише Труд.
Вафлите с образа и инициалите на Бойко Борисов били раздадени на 30 май. “Не желаем да занимават децата ни с политика в училище. Още са малки, достатъчни са им проблемите, които виждат в живота, семейството и държавата”, коментираха родители.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Опозицията се хвали, че техните ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Финансовите и практичните теми ще изискват по-голямо