Стотици излязоха на мирен протест пред сградата на МБАЛ Христо Ботев във Враца по обяд.
19 минути съобщи, че болницата в града хлопва кепенци, поради натрупани дългове.
Учители, библиотекари, футболни фенове, политици бяха дошли да изразят негодуванието си. Хората заявиха, че си искат болницата и не желаят най-голямото лечебно заведение в областта, което обслужва население от 180 000 души да хлопва кепенци.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Сабале – за младите превеждаме ретро ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев