Министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов направи забележка на депутатите, че са без маски, след стана преди това от изпратен от него отговор до парламентарната група на БСП за България, се разбира че народните представители могат да бъдат без предпазни средства.
"Какъв разум и загриженост проявяваме в тази зала, когато половината от народните представители стоят без маска в затворено пространство. Това е изключително важен елемент, с който ние даваме пример на всички онези, които ни гледат по телевизията", каза проф. Костадин Ангелов като част от отговор на депутата Георги Михайлов (БСП) в рамките на т. нар. парламентарен контрол, в рамките на който министри отговарят на предварително поставени въпроси на народните представители, предаде Дневник.
В същото време обаче от отговор на Ангелов до други депутати от опозицията на 16 септември става известно, че народните представители могат да бъдат без маски в Народното събрание, защото то не е нито обществено място, нито е свободно достъпно. В текста до Георги Свиленски и Росен Миланов министърът на здравеопазването пише, че
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Нищо неясно няма, това е работно място, където работят хора без достъп на външни лица!!! Видяхме, че тъпата и нагла ПКП на Борисов дори не позволи да се ползва тоалетната на НС от човек в неравностойно положение. Объркани са щото са се оплели като пилета в калчища и скачат от лъжа на лъжа, от безумие на още по-голямо безумие
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!