25.02.2019 11:02

Алекс Сърчеджиева: На дъното съм

Видян 1792 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Аз съм в нищото. На дъното съм все още. Объркана съм много, не знам точно какво ми се случва, как да се измъкна”, сподели в Събуди се актрисата Александра Сърчаджиева, 40 дни след загубата на най-близкия ѝ човек, нейния колега и спътник в живота - Иван Ласкин. „Не знам дали съм стегната, защото имам дете. Знам че нямам избор, трябва да продължа напред. Страх ме е как ще го отгледам. Моята представа за най-лошото между мен и Иван бе, че някой ден може да се случи това, ние да се разделим драматично“, сподели водещата на ВИП Брадър. Актрисата признава, че болката не минава, а става по-силна. Когато е казала на дъщеря си за смъртта на баща ѝ, момичето е било ядосано.„Сега е вкопчена в мен, защото я е страх да не си отида и аз. Казва ми: "Ти си тъжна. Смееш се, но очите ти са тъжни". А тя е на 8”, казва Сърчаджиева.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

козирог