Анелия и Миро, отново се качват на една сцена, този път за да подкрепят второто издание на кампанията Великден за всеки. Тя се провежда под патронажа на омбудсмана на Република България – Мая Манолова, и нейни лица са още Криско, Деси Бакърджиева, Тончо Токмакчиев и Тити Папазов. Изпълнителите ще изнесат концерт в Южния парк (входът откъм булевард Витоша, до фонтаните) тази неделя (2 април) от 16 часа. Те ще изпеят многобройните си хитове, сред които са и дуетите им Завинаги и Започваме на чисто. Двамата последно бяха заедно на една сцена през 2015 г. на концерт на телевизия Планета.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
По-добре за минута да си страхливец, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch