Поп дивата Бионсе дебютира с първа песен след раждането на близнаците си Ръми и Сър Картър. 36-годишната звезда пусна ремикс на парчето Mi Gente на колумбийския регетон изпълнител Хосе Балвин и френския диджей Уили Уилям. Певицата дава заявка, че всички събрани средства ще отидат в помощ на пострадалите от урагана Мария, от опустошителните бедствия в Пуерто Рико и другите карибски острови, както и тези в Мексико. С песента Бионсе бележи завръщането си на музикалната сцена след като на бял свят се появиха близнаците й. Носителката на Грами и рапърът Джей Зи гушнаха новородените си момиченце и момченце на 12 юни в Лос Анджелис.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
По-добре за минута да си страхливец, ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!