Фронтменът на U2 Боно ще пише за вестник New York Times. Първата му колонка ще излезе тази неделя, но се уточнява, че писанията на певеца няма да са във всеки брой. Все пак често ще може да четем за мнението на Боно по различни глобални проблеми. Очакванията са, че той ще коментира най-вече световния дълг и пандемията от СПИН в Африка. По думите на един от редакторите на елитното издание, звездата е „необикновен човек, който мисли дълбоко за изкуството си и нещата, срещу които се изправя света.“
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch