Този понеделник от 21:00ч предаването за българска музика "Гараж" по радио Z-Rock ще представи рок бандата Default. В шоуто на Гурко от Анимационерите ще прозвучи демо версията на наскоро записаната от групата песен "Take the Pills", както и някои други техни парчета. Слушателите ще могат да се запознаят, както с динамичния рокендрол стил на Default, така и със суровото им гръндж "гаражно" звучене.
Рокаджиите от Default се събират през пролетта на 2009г., макар и всеки от тях да е правил съвместни проекти един с друг преди това. Музикалните влияния варират при всеки от членовете, което допринася за разнообразното и нетипично звучене на групата. Всички парчета са авторски, макар и записани на английски език.
В кратко интервю в предаването петимата членове ще разкрият подробности за музиката си, както и за дългоочакваното им появяване на софийската клубна сцена, което предстои съвсем скоро. Повече подробности за Default, можете да научите от сайт-а им www.myspace.com/defaultcrew.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?