Дрю Баримор е сама, защото не може да намери мъж, който да я заслужава.
Актрисата иска да излиза на срещи само с идеалния мъж и не желае да си губи времето с неподходящи за нея мъже. "Вярвам, че няма правила. Мисля, че на определен етап нещо се случва и тогава вече не си склонен да приемеш или да дадеш по-малко от това, което иска сърцето ти или по-малко от това, което заслужаваш", споделя Дрю.
Преди време звездата, която се раздели през юли с актьора Джъстин Лонг, заяви, че не иска животът й да бъда управляван от мъж. "Приоритетите ми се промениха много. Сега съм сама от месеци и насочих вниманието си към моите страсти, приятелите ми и каузите, в които вярвам. Искам да науча коя съм, не с помощта на мъж, а сама", споделя тя.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Съпругата на премиера Десислава Радева и ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.