Свързани новини

29.03.2011 14:33

Джордж Клуни и Бен Афлек снимат в София

Видян 2334 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Световният шоубизнес отново вълнува почитателите в България. Този път Джордж Клуни и Бен Афлек разтуптяха сърцата на дамите с мълвата, че са били у нас и че отново ще идват. Според информация на бТВ двете холивудски звезди ще кацнат в София в началото на април. Двамата имат обща продуцентска компания, в чиито графици влиза и нашата държава. От киностудия Ню Бояна засега отказват всякакъв вид информация, а подробностите за проекта се пазят в пълна тайна. 

снимка:бта



Етикети
, , ,
Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

риби

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да намерите решение

По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да