Дългата битка на Мадона да види сина си Роко, който живееше месеци наред с екссъпруга й Гай Ричи в Лондон, се увенча с успех. Момчето се появи в Ню Йорк и гостува на звездната си майка. Говореше се, че в последните месеци певицата е изпаднала в тежка депресия заради това, че тийнейджърът предпочита да стои при баща си. Въпреки всичко все още не е решено момчето да остане при майка си и по всяка вероятност той ще се върне в Лондон. Страданията на Мадона обаче ще се уталожат поне малко, след като прекара с него няколко седмици.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…