Свързани новини

01.11.2008 11:39

Мама Никол Кидман плаче от радост

Видян 7217 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
Никол Кидман разкрива, че дъщеря й Сънди Роуз често я кара да плаче от радост, съобщава „Parade“. Холивудската звезда все още се възстановява от раждането на своята първа рожба преди 3 месеца. „Много съм емоционална. Плача даже когато мисля за нея. Но това са сълзи на радост“, казва Кидман. Актрисата споделя, че ужасно много се е страхувала, че няма да има свои собствени деца след два спонтанни аборта. „Мислех си, че с Кийт никога няма да успеем. Но – слава на Бог – щастието ни споходи“. Четиридесет и една годишната Кидман има 2 осиновени деца – Изабела (15) и Конър (13), заедно с бившия си съпруг Том Круз. Тя и настоящият й съпруг Кийт Ърбън сключиха брак през 2006 г.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

към хороскоп хороскоп

везни