23.01.2018 16:31

Netflix загубили $39 млн. заради Кевин Спейси

Видян 2075 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Интернет платформата Нетфликс е претърпяла непредвидена загуба от 39 милиона долара след разтрогването на договора с актьора Кевин Спейси. От компанията са информирали своите инвеститори за неочаквания разход, свързан с прекратяването на снимките на епизодите от сериала Къща от карти и спирането на биографичния филм за Гор Видал. И в двете продукции играеше Кевин Спейси. Според Варайъти снимките на Къща от карти ще бъдат възобновени в началото на тази година. Работата над шестия и последен сезон на телевизионния сериал беше преустановена през месец октомври 2017, след като американският актьор Антъни Рап обвини Кевин Спейси, играещ главна роля в поредицата, в сексуални посегателства. Събитията се били случили преди 30 години, когато Рап бил непълнолетен . Самият Спейси се оправда ,че ни си спомнял за инцидента, но призна своята хомосексуалност.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

рак