Преслава се изнервила до крайна степен по време на снимките на сериала Столичани в повече. Гласовитата брюнетка получи епизодична роля в комедията, но малко след като клапата щракнала, тя съжалила, че се е съгласила. "Повтаряхме един кадър хиляди пъти", разказва Преси и не скрива, че й е било трудно. На участие фолкаджийката слага в джоба си между 6 и 15 хиляди лева, клюкарят нейни колежки. Хонорарът й за целия снимачен ден е бил в този диапазон, съобщава blife.bg. "Мислех си, че лесно ще влезна в роля заради нашите клипове, но тук е далеч по-различно. Има си специални неща, които се спазват и сега тепърва ги разбирам на снимките. Общо взето се радвам, че ме поканиха. Сериалът е много гледан и рейтингът му е висок", коментира пайнерката.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!