На 5-ти декември, кралят на британската соул музика Omar идва за първият си концерт в Sofia Live Club. Той ще пристигне в София със своя лайф бенд, за да представи последния си седми студиен албум The Man. Англичанинът е певец, композитор, продуцент и актьор, роден през 1968-а в Лондон и започнал кариерата си с класическо образование по пиано, тромпет и перкусии. С уникалния си и иновативен стил, дълбок и плътен глас Omar се нарежда в челните редици на най-добрите и успешни соул изпълнители в света. През годините британския изпълнител печели различни световни награди, работил е с легенди като Stevie Wonder, Erykah Badu, Angie Stone, Common, Estelle, а през 2012-та е удостоен с честта да стане член на Британската империя, избран лично от кралицата за заслугите и постиженията му в музикалната индустрия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!