Том Харди (Лудия Макс) е най-вероятният наследник на Даниъл Крейг в поредицата филми за Джеймс Бонд. Той потвърди новината в интервю за Daily Beast. Още преди година Харди бе начело в списъка на бъдещите актьори, които да изпълнят ролята на Бонд във филмите за агент 007, след като изтече договорът на Крейг. Той се отказа от образа, след като изигра ролята в Спектър през 2015г. 39-годишният актьор е описан като идеалния Бонд, уважаван актьор с много филми зад гърба си, мъж на когото другите представители на силния пол искат да приличат и с когото жените биха искали да бъдат. За ролята на Бонд в публичното пространство бяха спрягани имената на Джеймс Нортън, Том Хидълстън, Идрис Елба и дори на Дейвид Бекъм. Номинираният за Оскар Том Харди в момента играе главната роля в новия сериал Табу, продуциран от Ридли Скот. Драматичната поредица от 8 части върви и по HBO България.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.