Най-добрият български алпиец Алберт Попов продължи със силното си представяне в стартовете от световната купа. Родният представител завърши на престижното 19-о място в нощния слалом в Шладминг. Аби даде 26-о време в първия манш и записа пето участие във втори рунд в тази дисциплина през кампанията 2019/20 (във Венген той не финишира във втория манш), а при второто си спускане успя да навакса седем позиции и завърши 19-и.
Така след успешните представяния във Вал д‘Изер (12-и), Загреб (18-и) и Мадона ди Кампилио (13-и) Алберт добави и Шладминг към колекцията си през настоящата кампания, в която все повече се утвърждава в елита на най-техничната дисциплина. Другият българин в стартовия списък Камен Златков даде 47-мо време в първия манш от 72-ма участници.
Хенрик Крисоферсен триумфира в надпреварата.
Снимка: БНР
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!