Антонио Аниете е отново в Левски. Това съобщи официалният сайт на клуба.
Аниете става част от тима със свободен трансфер. Контрактът на испанеца бе парафиран днес в офисите на Левски на улица "Тодорини кукли" 47. Аниете подписа договор за една година с клауза за удължаването му с още 12 месеца.
За последно 30-годишният испански нападател игра за Нефтчи (Баку), но вече е свободен агент.
Аниете беше най-добрият футболист на столичани през сезон 2014/2015, като тогава стана голмайстор на "А" група с 14 попадения. С приключването на сезона обаче той напусна Левски малко след загубата във финала за купата на България срещу Черно море.
Стрелецът беше и един от най-големите любимци на повечето от феновете на "сините", които от момента, в който той си тръгна, агитират за неговото завръщане, съобщи бТВ.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…