Атлетико (Мадрид) победи Лестър в първи четвъртфинален мач от Шампионска лига. Испанците се наложиха с минималното 1:0 на своя "Висенте Калдерон". Голът на успеха отбеляза Антоан Гризман през първото полувреме от твърде спорна дузпа.
Това е четвърто поредно участие на Атлетико на четвъртфиналите от надпреварата, като в две от тях тимът на Диего Симеоне стига и до финала. Английският шампион е една от приятните изненади в турнира и въпреки проблемите си във Висшата лига, се представя успешно в най-силния клубен турнир.
Източник: Фокус
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch