Стивън Петков подписа договор с Фейрензе, потвърдиха от португалския клуб. Договорът на нападателя е до лятото на 2022 година.
През есенния дял 23-годишният Петков има 6 гола с екипа на Ботев Пловдив.
"Горд съм, че идвам във Фейрензе. Винаги съм се възхищавал на португалския футбол. Отдавна се стремях да премина в отбор от Западна Европа, където много българи получиха възможност за развитие. Голямо предизвикателство е да представлявам страната в първенство с толкова голям професионализъм. Фейрензе дава големи възможности за развитие, радвам се за доверието в мен. То ще бъде съчетано с огромен професионализъм. Амбициозен съм и искам да се боря за моето място. Надявам се треньорите да вярват в мен", заяви юношата на Левски и бивш юношески национал на България.
Стивън Петков е бивш футболист на Лудогорец Разград, Берое и Монтана.
Фейрензе е на 17-то място в шампионата на Португалия.
Източник: БНР
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch