България спечели отборната титла на европейското първенство по вдигане на тежести в София. Българските щангисти осигуриха общо 696 точки в официалното класиране при мъжете, следвани от Армения с 669 точки и Турция с 628. Това е трета отборна титла на България в последните четири години.
В София българските състезатели спечелиха общо 4 титли, 2 сребърни медала и 1 един бронзов в двубоя.
В последния ден България беше изместена от върха в класирането по медали. Като лидер по медали завърши Армения с 4 златни, 3 сребърни и 3 бронзови. Двама арменци - Вараздат Лалаян и Симон Мартитосян, взеха златото и среброто в кат. +109 кг, след като големият фаворит - седемкратният световен и седемкратен европейски шампион Лаша Талахадзе (Грузия), се отказа заради контузия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова