24.11.2010 18:10

Бате Венци: Тия висшисти в Литекс ми е**** майката

Видян 3020 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Босът на Славия Венци Стефанов за пореден път подхвана старата война с Литекс, но този път включи в репертоара си и звучна ругатня. Това стани минути, след като двете топки в урната – на Литекс и на Славия се разминаха на косъм една от друга. Докато се разхождаше между журналистите, бате Венци изригна с думите: „Тия висшисти в Литекс ми е***а майката Това, че съм казал някоя истина не значи, че съм водач. Ако мълчиш, по-добре да се облечеш като тези момиченца и да носиш женски дрехи. Аз още нося панталони“




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

телец

Важните отношения ще изискват повече внимание

Важните отношения ще изискват повече внимание и