"Вече не съм първа младост", признава българската звезда на ПАОК Димитър Бербатов в интервю пред "24 часа" 90 минути след равенството 1:1 с Борусия (Дортмунд) в Лига Европа. Берба излезе за първи път като титуляр и беше заменен в края под бурните аплодисменти на емоционалните фенове на стадион "Тумба" в Солун.
"Срещу Дортмунд се уморих в края на мача. Не съм толкова млад вече. В такъв момент на човек му трябва повече време, за да се възстанови", казва още Бербатов. Той се спира пространно на великолепната атмосфера на стадиона, създадена от темпераментната агитка на ПАОК, като сред публиката имаше и много българи. 34-годишният Бербатов е един от най-опитните играчи в ПАОК и приема с удоволствие ролята си на учител на младите.
"Чак "мастър" (учителю) не ме наричат, а просто Берба. Много са готини момчетата в отбора. Има няколко с голям талант, които могат да се развият и да станат големи футболисти", казва още Бербатов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!